Sports
OUR PREFERRED BOOKMAKERS
Time Leagues Matches Probability (%) Market Odds
18:15 Premier Division 0 Cork City vs Dundalk
99%
Both Teams Not To Score 2.10
08:45 South Australia Premier League Women 0 Fulham United (w) vs West Adelaide (w)
91%
Both Teams Not To Score
17:00 Regionalliga West 0 St. Johann vs Pinzgau Saalfelden
88%
Over 2.5 In Full Time 1.38
18:30 Premier League 2nd Phase Championship Group 0 The New Saints vs Cardiff MU
87%
Over 2.5 In Full Time 1.65
18:30 Premier League 2nd Phase Relegation Group 0 Aberystwyth Town vs Newtown AFC
87%
First Goal Before 30 Minutes
13:00 Premier League 0 UiTM vs PDRM FA
87%
Both Teams To Score
11:00 Professional Development League North/South 0 Huddersfield Town vs Nottingham Forest
85%
Over 2.5 In Full Time 1.39
17:00 Allsvenskan 0 AIK vs Sirius
83%
Under 2.5 In Full Time 1.93
10:15 Victoria 0 Pascoe Vale vs Port Melbourne
83%
Both Teams To Score 1.56
08:45 South Australia Premier League Women 0 FFSA NTC (w) vs Adelaide Universit
83%
Over 2.5 In Full Time
10:30 South Australia Premier League Women 0 Metro United (w) vs Adelaide City (w)
83%
Over 2.5 In Full Time 1.45
14:00 Premier League Championship Round 0 Illichivets Mariup vs Shakhtar Donetsk
83%
Both Teams Not To Score 1.30
11:00 U21 League Championship Round 0 Karpaty Lviv U21 vs Oleksandria U21
83%
Under 2.5 In Full Time 2.29
10:00 U21 League Relegation Round 0 FC Stal Kamianske vs Chornomorets U21
83%
Under 2.5 In Full Time 2.29
12:00 Premier League 0 Mbeya City FC vs Singida United
82%
Under 2.5 In Full Time 1.45
14:00 Liga 3 Serie 1 0 Pascani vs Sntatea Darabani
81%
Over 2.5 In Full Time
15:00 U20 League Clausura 0 Morelia U20 vs Necaxa U20
81%
Both Teams To Score 1.60
14:00 Liga 3 Serie 2 0 Olimpia Ramnicu vs Delta Dobrogea Tul
80%
Over 2.5 In Full Time 1.19
16:30 Meistriliiga 0 Nomme JK Kalju vs Trans
80%
Both Teams Not To Score 2.00
15:30 2. Division 0 LKS Lodz vs Warta Poznan
79%
Both Teams Not To Score 1.76
12:00 Premier League 0 Njombe Mji FC vs Ndanda FC
78%
Under 2.5 In Full Time
15:00 3. liga MSFL 0 Valasske Mezirici vs Prostejov
78%
Over 2.5 In Full Time 1.44
16:55 Regionalliga Middle 0 Vorwarts Steyr vs Sturm Graz Am.
77%
Over 2.5 In Full Time 1.50
18:00 Ligue 2 0 Quevilly Rouen vs Valenciennes
76%
Last Goal After 73 Minutes 1.91
13:45 Premier League 0 Raja CA vs Al Ittihad Al Iska
76%
Under 2.5 In Full Time 1.55
18:30 Premier League 2nd Phase Relegation Group 0 Barry Town vs Carmarthen Town
75%
First Goal Before 30 Minutes
14:30 Ligue I 0 Monastir vs Stade Gabesien
75%
Under 2.5 In Full Time 1.30
12:30 Persian Gulf Pro League 0 Foolad Khuzestan vs Tractor Sazi
75%
Last Goal After 73 Minutes
14:00 Professional Development League North/South 0 Bristol City U23 vs Barnsley U23
75%
Over 2.5 In Full Time 1.42
11:30 Liga Alef South 0 Maccabi Yavne vs Hapoel Hod Hasharo
75%
Over 2.5 In Full Time 1.22
10:00 Liga Alef South 0 Hapoel Mahane Yehu vs Hapoel Azor
75%
Both Teams Not To Score 1.73
21:30 Division Profesional Apertura 0 Independiente FBC vs General Díaz
74%
First Goal Before 30 Minutes
18:30 Premier League 2nd Phase Relegation Group 0 Prestatyn Town vs Llandudno
74%
First Goal Before 30 Minutes
18:30 Premier League 2nd Phase Championship Group 0 Bala Town vs Bangor City
74%
First Goal After 30 Minutes
14:00 Division 1 0 Al Fujairah vs Al Khaleej (Khor F
74%
Both Teams To Score
17:00 Regionalliga Middle 0 Union Vocklamarkt vs Union St. Florian
73%
Over 2.5 In Full Time 1.32
14:00 Division 1 0 Bani Yas vs Masafi
73%
Both Teams To Score
14:30 Prva Liga 0 Backa Topola vs Teleoptik
73%
Both Teams Not To Score
14:30 Prva Liga 0 Jagodina vs FK Radnicki Pirot
73%
Both Teams Not To Score
16:30 1. Liga 0 Wattens vs Floridsdorfer AC
73%
First Goal Before 30 Minutes 1.74
14:00 Premier League 0 Al-Hussein SC vs Al-Baqa'a
72%
Under 2.5 In Full Time 1.60
18:45 Premier Division 0 Bray Wanderers vs Limerick FC
72%
Both Teams Not To Score 2.15
12:30 Persian Gulf Pro League 0 Siah Jamegan vs Pars Jam Bushehr
71%
Under 2.5 In Full Time 1.50
18:00 National 1 0 Beziers AS vs Lyon Duchere
71%
Under 2.5 In Full Time 1.70
18:00 National 1 0 Laval vs Chambly
71%
Under 2.5 In Full Time 1.68
16:15 Regionalliga Bayern 0 Eichstatt vs Ingolstadt Am.
71%
Over 2.5 In Full Time 1.60
16:00 Czech Liga 0 Dukla Praha vs FC Zbrojovka Brno
71%
Last Goal Before 73 Minutes
13:00 Super League 0 Terengganu vs Kedah
71%
Over 2.5 Both Teams To Score
14:30 Ligue I 0 Etoile du Sahel vs CO Medenine
71%
Both Teams Not To Score 1.40
16:30 Premier League 0 Al Wehdat vs Aqaba
71%
Both Teams To Score 2.37
14:30 Ligue I 0 Stade Tunisien vs J.S. Kairouanaise
70%
Both Teams Not To Score
17:00 Regionalliga East 0 Rapid Wien Am. vs Wiener SK
70%
Both Teams To Score 1.57
13:30 National Soccer League 0 Kiyovu Sports vs Miroplast FC
70%
Both Teams Not To Score
18:30 Bundesliga 0 Hoffenheim vs Hannover 96
70%
Last Goal After 73 Minutes 1.69
14:30 Ligue I 0 AS Gabes vs Ben Guerdane
70%
Under 2.5 In Full Time 1.45
17:00 Regionalliga Southwest 0 Kickers Offenbach vs Stuttgart Am.
70%
Goals In Last 15 Minutes
14:00 Liga 3 Serie 4 0 Becicherecu Mic vs Internaional Bales
68%
Over 2.5 In Full Time
14:00 Liga 3 Serie 5 0 Gaz Metan Medias B vs Unirea Tasnad
68%
Both Teams Not To Score
12:30 Persian Gulf Pro League 0 Sepahan Esfahan vs Esteghlal Tehran
68%
Under 2.5 In Full Time 1.50
14:45 Persian Gulf Pro League 0 Persepolis FC vs Sepidrood Rasht
68%
Both Teams Not To Score 1.65
11:30 Liga Alef South 0 Agudat Sport Nordi vs Beitar Kfar Saba S
68%
Under 2.5 In Full Time 2.10
18:45 First Division 0 Drogheda United vs Shelbourne
68%
Sum Of Goals Between 2 And 3 1.91
18:45 First Division 0 Galway United vs Cobh Ramblers
68%
Both Teams To Score 1.77
15:00 Juniores U19 Championship Round 0 Vitoria Guimaraes vs Leixoes U19
67%
Sum Of Goals Over 3
17:00 Premijer Liga Championship Round 0 Zeljeznicar vs Zrinjski
67%
Under 2.5 In Full Time 1.68
11:00 U21 League Relegation Round 0 Zirka U21 vs Olimpik Donetsk U2
67%
Both Teams To Score
17:45 Liga I Relegation Round 0 Voluntari vs Juventus Bucuresti
67%
Both Teams To Score 2.16
17:00 Regionalliga West 0 Kufstein vs Wacker Innsbruck A
67%
Over 2.5 In Full Time 1.42
17:30 Regionalliga East 0 FCM Traiskirchen vs Ebreichsdorf
67%
Sum Of Goals Between 2 And 3
18:30 1. Liga 0 Hartberg vs Wiener Neustadt
67%
Both Teams Not To Score 2.25
19:30 Primeira Liga 0 Vitoria Guimaraes vs Moreirense
67%
First Goal Before 30 Minutes
15:00 2. Division 0 Stal Stalowa Wola vs Garbarnia Krakow
67%
Under 2.5 In Full Time 1.60
10:30 South Australia Premier League Women 0 Cumberland United vs Salisbury Inter (w
66%
Both Teams Not To Score
18:00 Challenge League 0 Vaduz vs Winterthur
66%
First Goal Before 30 Minutes
14:30 Ligue I 0 Bizertin CA vs CS Sfaxien
66%
Over 2.5 In Full Time 2.85
14:30 Ligue I 0 Esperance Sportive vs Esperance Sportive
66%
Draw In First Half
18:15 Premier League 0 El Entag El Harby vs Petrojet
66%
Under 2.5 In Full Time 1.55
17:30 Regionalliga Bayern 0 Memmingen vs Buchbach
66%
Over 2.5 In Full Time 1.81
16:30 1. Liga 0 Ried vs FC Liefering
65%
Over 2.5 In Full Time 1.70
17:00 Regionalliga Middle 0 Gleisdorf 09 vs Wolfsberger AC Am.
65%
Over 2.5 In Full Time 1.41
10:00 U21 League 1 0 ES Setif U21 vs NA Hussein Dey U21
65%
Both Teams To Score
16:30 Danmarksserien Grp. 4 0 Vatanspor vs Randers Freja
65%
Over 2.5 In Full Time
18:00 National 1 0 Consolat Marseille vs Rodez Aveyron
65%
Both Teams To Score 1.80
15:00 Premyer Liga 0 Zira IK vs FK Qarabagh
65%
Last Goal Before 73 Minutes
14:00 Division 1 0 Al Thaid vs Al Hamriyah
65%
Both Teams To Score
18:45 Premier Division 0 Derry City vs Shamrock Rovers
65%
Last Goal After 73 Minutes 2.15
18:45 Premier Division 0 St. Patricks vs Bohemians
65%
Both Teams Not To Score 1.93
18:45 Premier Division 0 Waterford FC vs Sligo Rovers
65%
Draw In First Half
15:00 PFL Zone West 0 Luki Energiya vs Pskov-747
65%
Both Teams Not To Score
18:30 Primera C 0 Ituzaingo vs JJ Urquiza
65%
Both Teams To Score
18:30 Primera C 0 El Porvenir vs Excursionistas
65%
Under 2.5 In Full Time
18:30 Primera B Metropolitana 0 Deportivo Espanol vs Comunicaciones
65%
Under 2.5 In Full Time 1.57
16:00 Premier League 0 Ismaily vs Al Nasr SC
11:30 Liga Alef South 0 Kfar Kasem vs Maccabi Shaarayim
18:00 National 1 0 Cholet vs Boulogne
13:30 Persian Gulf Pro League 0 Gostaresh Foolad vs Padideh Khorasan
19:00 Segunda Division 0 Reus Deportiu vs Real Zaragoza
18:00 Ligue 2 0 Sochaux vs Lorient
17:00 2. Division 0 Znicz Pruszkow vs Wisla Pulawy
14:00 Liga 3 Serie 1 0 Petrotub Roman vs Odorheiu Secuiesc
13:00 Premier League 0 Vipers SC vs Kampala CCA
16:30 1. Liga 0 Austria Lustenau vs Wacker Innsbruck
15:00 PFL Zone West 0 Torpedo Vladimir vs Chertanovo Moskva
16:30 2. Bundesliga 0 Bochum vs Erzgebirge Aue
16:30 2. Bundesliga 0 Arminia Bielefeld vs Kaiserslautern
16:30 1. Liga 0 BW Linz vs Kapfenberg
16:15 Regionalliga Bayern 0 FC Pipinsried vs Seligenporten
17:00 Regionalliga Bayern 0 Burghausen vs Nurnberg Am.
16:00 Czech Liga 0 Vysocina Jihlava vs Mlada Boleslav
18:45 First Division 0 UC Dublin vs Wexford Youths
14:30 Ligue I 0 Club Africain vs Etoile Sportive de
14:30 Erovnuli Liga 0 Dinamo Tbilisi vs FC Kolkheti Poti
16:30 Erovnuli Liga 0 Torpedo Kutaisi vs FC Sioni Bolnisi
12:00 Professional Development League North/South 0 Sheffield Wed U23 vs Burnley U23
18:30 Premier League 2nd Phase Championship Group 0 Cefn Druids vs Connah's Quay
18:30 Primera C 0 Midland vs Leandro Niceforo
18:30 Primera C 0 Berazategui vs Canuelas
18:00 Ligue 2 0 Chateauroux vs Auxerre
18:00 Ligue 2 0 Bourg-Bresse vs Brest
18:00 Ligue 2 0 Le Havre vs Ajaccio
17:00 Regionalliga Middle 0 Allerheiligen vs Deutschlandsberger
17:00 Regionalliga East 0 ASK BSC Bruck Leit vs Neusiedl 1919
15:00 Ligue 1 0 MC Alger vs USM Bel Abbes
12:30 Liga Alef North 0 Ironi Baka El Garb vs Hapoel Shfaram
14:00 Liga 3 Serie 3 0 FC Aninoasa vs Gloria Popesti Leo
19:00 Serie B 0 Bari vs Virtus Entella
17:00 Serie B 0 Venezia vs Palermo
15:00 Liga 3 Serie 3 0 Petrolul 52 vs Voina Saelele
12:30 Persian Gulf Pro League 0 Paykan FC vs Saipa Karaj
12:30 Persian Gulf Pro League 0 Naft Tehran vs Zob Ahan
14:45 Persian Gulf Pro League 0 Sanat-Naft vs Esteghlal Khuzesta
18:00 National 1 0 Grenoble Foot 38 vs Vendee Les Herbier
18:00 National 1 0 Pau FC vs Dunkerque
18:00 National 1 0 Avranches vs Entente Sannois St
15:00 1. Division 0 Volyn vs Helios Kharkiv
01:00 Primera A Apertura 0 America de Cali vs Alianza Petrolera
15:00 Regionalliga East 0 SKN St. Pölten Am. vs Amstetten
14:00 Division 1 0 Ittihad Kalba vs Al Urooba
14:00 Division 1 0 Al Arabi vs Masfut
10:00 PFL Zone East 0 Zenit Irkutsk vs Dynamo Barnaul
18:00 Tercera Division Group 18 0 Atletico Tomelloso vs Villarrubia
17:00 Regionalliga Southwest 0 Elversberg vs Wormatia Worms
18:45 Ligue 1 0 Montpellier vs Saint-Etienne
19:00 Primera Division 0 Levante vs Sevilla
18:30 Tercera Division Group 15 0 Ardoi vs Txantrea
18:30 Primera C 0 Club Sportivo Barr vs Argentino Quilmes
18:00 Ligue 2 0 Gazelec Ajaccio vs Orleans
17:00 Regionalliga West 0 Oberhausen vs RW Essen
17:00 Super Lig 0 Goztepe vs Karabukspor
17:00 Regionalliga Middle 0 Weiz vs Kalsdorf
15:00 2. Division 0 Gwardia Koszalin vs Energetyk ROW Rybn
10:30 Victoria 0 Green Gully vs Bentleigh Greens S
12:30 Erovnuli Liga 0 Chikhura Sachkhere vs Saburtalo
18:30 Premier Division 0 Mons Calpe SC vs Lynx
18:00 Ligue 2 0 Reims vs Niort
06:00 PFL Zone East 0 Sakhalin vs Smena
19:00 Botola Pro 0 OCS Olympique de S vs FUS Rabat
10:00 U21 League 1 0 MC Alger U21 vs USM Bel Abbes U21
12:30 Campionato Primavera 1 0 Internazionale U19 vs Lazio U19
15:00 Ligue 1 0 ES Setif vs NA Hussein Dey
11:30 Liga Alef South 0 MS Dimona vs Holon Yaniv
11:30 Liga Alef South 0 Maccabi Kabilio Ja vs Hapoel Kfar Shalem
18:45 Championship 0 Fulham vs Sunderland
16:00 1. HNL 0 Istra 1961 vs Inter Zapresic
08:00 U21 Premier League 0 Arsenal Tula U21 vs Anzhi Makhachkala
09:00 Central Youth League West 0 Arka Gdynia U19 vs Podbeskidzie U19
13:30 Premier League 0 Police FC vs Onduparaka
17:30 Regionalliga East 0 Mannsdorf vs FC Stadlau
17:00 3. Liga 0 Unterhaching vs Aalen
18:00 Ligue 2 0 Nancy vs Tours
09:00 PFL Zone East 0 FC Chita vs Irtysh Omsk
11:00 U21 Super Lig 0 Goztepe U21 vs Karabukspor U21
18:15 Premier League 0 Al Mokawloon Al Ar vs Misr Elmaqasah
14:00 Liga 3 Serie 2 0 Voluntari B vs Oltenita
14:00 Division 1 0 Dibba Al Hisn vs Ras Al Khaima
12:00 1. Division 0 Bine FK vs Turan Tovuz
12:00 1. Division 0 FK Qaradag Lokbata vs Khazar Baku FK
14:00 Liga 3 Serie 4 0 Cnp Timisoara vs National Sebis
14:30 Prva Liga 0 FK Buducnost Doban vs Dinamo Vranje
16:00 Prva Liga 0 Metalac GM vs Bezanija
12:00 1. Division 0 FK MOIK Baku vs Mil Mugan
10:15 Victoria 0 Avondale Heights vs Northcote City SC
17:00 Regionalliga East 0 Parndorf vs Admira Modling Am.
17:00 Regionalliga Middle 0 Austria Klagenfurt vs Bad Gleichenberg
18:45 I Liga 0 Odra Opole vs Chrobry Glogow
11:30 Liga Alef North 0 Hapoel Beit Shean vs Hapoel Asi Gilboa
11:30 Liga Alef South 0 Hapoel Bikat Hayar vs Hakoah Ramat Gan
10:30 Brisbane Premier League 0 Centenary Stormers vs Brisbane Knights
16:30 Regionalliga Southwest 0 Steinbach vs Eintracht Stadtall
14:00 Liga 3 Serie 5 0 Metalurgistul Cugi vs Unirea Dej
18:30 Primera C 0 Defensores de Camb vs Dock Sud
14:00 Liga 3 Serie 3 0 Concordia Chiajna vs Atletic Bradu
20:00 Tercera Division Group 12 0 Estrella CF vs Las Palmas C
15:00 Juniores U19 Championship Round 0 Vitoria Setubal U1 vs Benfica U19